Darmowe księgi gości dla webmasterów
 
  Strona główna serwisu Rejestracja w serwisie Przykładowa księga gości Edycja księgi gości  
 
 

Wynajem laptopa dla firm!

Wynajem laptopa na okres długoterminowy to idealna alternatywa dla drogiego leasingu. Firmy, które stają przed wyzwaniem wyposażenia biura w sprzęt komputerowy zastanawiają się w jak tani i szybki sposób otrzymać urządzenia do pracy. Drogi leasing można zastąpić bardziej elastycznym wynajmem. W taki sposób można doposażyć miejsca pracy wynajmując laptopy, komputery, serwery i inne urządzenia IT. Takie rozwiązanie w wymierny sposób wpływa na budżet całej organizacji.

Wynajem laptopa - co powinien posiadać sprzęt ?

Laptop klasy biznes, który będzie obciążony codzienną pracą powinien wyróżniać się dużą wytrzymałością i być wykonany z odpornych elementów. Najważniejszą cechą urządzenia są jego podzespoły. Mają one duży wpływ na szybkość operacji i wielozadaniowość. Do optymalnej efektywności pracy, wynajęty laptop musi posiadać minimum 4 GB RAM i co najmniej 100 GB wolnej pamięci na dysku twardych. Takie parametry zapewniają bezproblemową pracę przy programach biurowych. Często zdarza się ze laptopy z tzw. "sieciówek" wykonane się ze słabych, mało trwałych materiałów. Laptop klasy biznes w głównej mierze wykonany jest z materiałów znacznie odpornych na zużycie i uszkodzenia mechaniczne (aluminium, stopy innych metali).

Który model wybrać laptopa wybrać ?

Wśród małych lokalnych firm i dużych korporacji dużą popularnością cieszą się modele Lenovo z serii ThinkPad. Taki laptop spełnia najbardziej wyrafinowane potrzeby klientów biznesowych, łącząc użyteczność i wydajność ujęte w profesjonalnej estetyce. Najważniejszym czynnikiem jest to, że taki sprzęt można nabyć poprzez wynajem.

Wynajem laptopa - którą firmę wybrać ?

W przypadku wyboru odpowiedniej firmy, która będzie świadczyć wynajem laptopów ważną cechą jest jej renoma na rynku, ilość dostępnego sprzętu IT pod wynajem jak również możliwości logistyczne. Firmy, które działają długi okres w branży, wynosząc wnioski z nabytego doświadczenia potrafią tworzyć odpowiednie procedury, które w wymierny sposób przekładają się na jakość świadczonej usługi wynajmu. Firmą, która na rynku wynajmu na terenie Polski działa już od 8 lat jest Sims Rental Solutions. Wynajem laptopów dostarczają na terenie całego kraju, świadczą przy tym logistykę, pomoc techników, jak również pomagają przy organizacji wydarzenia lub wyposażenia biura w sprzęt komputerowy. Na swoim koncie posiadają dużą ilość zrealizowanych projektów, którym najbardziej reprezentacyjnym jest coroczna obsługa egzaminów prawniczych w kilkunastu miastach Polski.

 


Logowanie do serwisu
Login:
Hasło:


Nie masz jeszcze księgi gości? Zarejestruj się!


Twoje statystyki:

Musisz się zalogować.


Statystyki całego serwisu:

Polityka prywatności
Liczba ksiąg: 2976
Wszystkich wpisów: 41369
Liczba odwiedzin ksiąg: 766797
Zobacz katalog użytkowników


Inne nasze serwisy:

Liczniki odwiedzin
Metal Lyrics
Konwerter
Wolne domeny
Informacje o samochodach
Zakupy w UK
Mundurki szkolne
Encyklopedia gier
Dostawcy Internetu


Ciekawe treści:

Wynajem laptopa dla firmOstatnie wpisy w bazie:

Ze strony: Intencje modlitewne. Parafia pw. sw. Jozefa w Dobiegniewie. Módlmy się wspólnie.:
Panie Jezu proszę Cię o łaskę wiary i wybór właściwej drogi życiowej.
Grzegorz (2020-02-16 18:16:36)

Ze strony: 2c:
Super ksiega.
dsds (2020-02-16 14:16:22)

Ze strony: Wodospady,przyroda i zapory wodne:
Super miejsce.
dsds (2020-02-16 14:16:05)

Ze strony: onettt:
Sliczna stronka.
dsds (2020-02-16 14:16:41)

Ze strony: mini portal Górska:
Ladne miejsce.
dsds (2020-02-16 14:16:23)
 
 


wykorzystane technologie: PHP, MySQL, bramka GG
design: Milena Morgulec, php: Przemysław Krajniak (KrajGuestbook 1.0)

 
 
  design by Milena Morgulec