Katalogowanie stron WWW

Serwis internetowy http://katalogi.podstrona.pl pomaga wypromować w Internecie strony internetowe. Jest to dodawarka do katalogów - w sposób całkowicie zautomatyzowany dodaje strony do ponad tysięca katalogów internetowych.

użytkownik serwisu może precyzyjnie określić tematykę strony poprzez przypisanie do niej głównych kategorii oraz podkategorii, określić dzienną liczbę katalogów, do których informacja o stronie ma zostać dodana - resztę serwis zrobi zamiast użytkownika. Proces dodawania do katalogów można kontrolować dzięki precyzyjnym raportom, w których są ujęte informacje o tym czy strona została dodana do katalogu, czy też została odrzucona. jeśli została odrzucona (np. w danym katalogu nie ma odpowiednich kategorii), to użytkownik może samodzielnie dodać wpis do katalogu.

Serwis zawdzięcza swój sukces w głównej mierze dzięki programowi partnerskiemu. Użytkownicy serwisu mogą polecać katalogi.podstrona.pl swoim znajomym czy też reklamować dodawarkę na swoim blogu / swojej stronie WWW. 40% wpłat dokonanych przez poleconych otrzymuje polecający. Dodatkowo partner uzyskuje bonus w postaci możliwości dodania kolejnych stron do serwisu za darmo.

Katalogi.podstrona.pl istnieje od czerwca 2006 roku - w tym czasie z serwisu skorzystało ponad 1000 osób prywatnych oraz firm. Niektóre z firm, to potentaci w swojej dziedzinie (firmy hostingowe, płatne serwisy itp.).Krajniak.org Przemysław Krajniak , Jagiellońska 38 , 64-920 Piła
NIP: 764-237-83-99, REGON: 300417179, telefon kontaktowy: 694 267 928, e-mail: przemek@krajniak.org
Polityka prywatności | Privacy Policy
Copyright © 2006 - 2012 Krajniak.org Przemysław Krajniak