Podstrona.pl

Serwis Podstrona.pl (http://podstrona.pl) umożliwia firmom / osobom prywatnym stworzenie za darmo własnej strony / wizytówki. Dodawanie informacji jest niezwykle proste dzięki intuicyjnemu panelowi do tworzenia własnych podstron. Panel umożliwia stworzenie dowolnej ilości podstron oraz upiększeniem ich dowolną ilością zdjęć / grafik ilustrujących podstronę. Dodatkowo całość jest zintegrowana z edytorem graficznym kodu HTML, dzięki czemu praca z tekstem jest taka sama jak praca z desktopowym edytorem tekstu.

Serwis cieszy się rosnącą popularnością - w przeciągu pierwszych 3 miesięcy funkcjonowania serwisu zarejestrowało się w nim ponad 1000 użytkowników. Serwis nie emituje reklam i służy do zobrazowania możliwości mojego rozwiązania, które może być wykorzystane do uzupełnienia tematycznych serwisów internetowych poprzez danie ich użytkownikom możliwości tworzenia własnych podstron w domenie serwisu.

jeśli jesteś zainteresowany wykorzystaniem mojego rozwiązania do rozbudowania swojego serwisu o opcje tworzenia własnych stron przez osoby odwiedzające serwis - zapraszam do kontaktu. Moje rozwiązanie jest dość elastyczne, istnieje możliwość dodania płatnej wersji lub dodatków za dopłatą. Istnieją dwa typy integracji moich skryptów z serwisami - w modelu ASP (gdzie ja odpowiadam za utrzymanie danych oraz wgrywanych plików - rozliczenie miesięczne) oraz w modelu samodzielnej aplikacji, gdzie opłata jest jednorazowa i właściciel serwisu we własnym zakresie zajmuje się utrzymywaniem danych oraz plików graficznych.Krajniak.org Przemysław Krajniak , Jagiellońska 38 , 64-920 Piła
NIP: 764-237-83-99, REGON: 300417179, telefon kontaktowy: 694 267 928, e-mail: przemek@krajniak.org
Polityka prywatności | Privacy Policy
Copyright © 2006 - 2012 Krajniak.org Przemysław Krajniak